بهترین فیزیوتراپی در ایران

بهترین فیزیوتراپی در ایران با دستگاه های پزشکی پیشرفته درمان بسیاری از بیماری ها را ساده و کم هزینه کرده که این روش درمانی یکی از به روز ترین روش های درمانی است.

بهترین فیزیوتراپی در ایران

بهترین فیزیوتراپی در ایران با دستگاه های پزشکی پیشرفته درمان بسیاری از بیماری ها را ساده و کم هزینه کرده که این روش درمانی یکی از به روز ترین روش های درمانی است.

فیزیوتراپی یکی از شاخه های درجه بندی شده در بهداشت حرفه ای بوده و فیزیوتراپیست در بهترین فیزیوتراپی در ایران از مهارت و دانش خود برای بهبود بسیاری از بیماری هایی که باعث درگیر شدن سیستم های مختلف بدن می شوند استفاده می کنند.

فیزیوتراپیست ها با انجام درمان هایی مثل ورزش، ماساژ و تکنیک های دیگر به افرادی که به مشکلات حرکتی دچار هستند کمک کرده و همچنین به بهبود مشکلات فیزیکی که ناشی از آسیب، بیماری، بالا رفتن سن یا ناتوانی می پردازند.

همه ی روش هایی که در فیزیوتراپی انجام می گیرد دارای پایه علمی، تحقیقاتی و شواهد هستند و با درمان هایی مانند طب سنتی، ورزش درمانی، ماساژ درمانی، طب فیزیکی و کایروپراکتیک کاملا تفاوت داشته است.

جنس روکش فیزیوتراپی تخصصی در بهترین فیزیوتراپی در ایران از چیست؟

بزرگترین مرکز فیزیوتراپی تخصصی در ایران

بهترین فیزیوتراپی در ایران

دستگاه ها و وسایل مورد استفاده در بهترین فیزیوتراپی در ایران :

در فیزیوتراپی از دستگاه ها و وسایل گوناگونی در بهترین فیزیوتراپی در ایران برای درمان بیماران استفاده می شود.

بعضی از این دستگاه ها مثل دستگاه تنس از جریان الکتریکی برای تحریک عصب ها استفاده می کنند.

برای انتقال جریان الکتریکی از پد به عنوان روکش فیزیوتراپی برای الکترود استفاده می شود.

این پد مانع سوختگی بر اثر الکتریسیته ساکن روی بدن بیمار شده و جریان الکتریکی را به خوبی به پوست منتقل می کند.

پدهای فیزیوتراپی موجود در بازار کیفیت های متفاوت و سایز های گوناگونی دارند این پدها را از جنس پارچه ای به نام اسپونتکس می سازند که این پارچه دو نوع چینی و آلمانی دارد.

پدها باید دارای ویژگی هایی همچون قدر جذب بالا برای مرطوب شدن بهتر، قدرت انعطاف پذیری زیاد برای استفاده در تمام نقاط بدن، آنتی باکتریال بوده و با پوست سازگار باشد و از لحاظ دوختی محکم و مقاوم باشد.

بهترین فیزیوتراپی در ایران

معرفی قسمت های مختلف دستگاه فیزیوتراپی در بهترین فیزیوتراپی در ایران

برای معرفی دستگاه فیزیوتراپی می توان گفت وقتی نام فیزیوتراپی یا الکتروتراپی می آید ذهن همه به سمت عبور جریان الکتریسیته از بدن یا قسمت مختلفی از بدن می رود که همین اتفاق نیز در فیزیوتراپی می افتد.

در طرح فیزیوتراپی که یک روش درمانیست با استفاده از دستگاه پیشرفته فیزیوتراپی یک جریان الکتریکی را یا به صورت متناوب یا به صورت مستقیم از بافت آسیب دیده عبور می دهند تا باعث تحریک آن قسمت از بدن شوند.

برای انجام عمل فیزیوتراپی دستگاه های مختلفی وجود دارند که هرکدام از این دستگاه ها عمل خاصی را انجام می دهند.

ازجمله این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه تکار، دستگاه Deep oscillation، دستگاه مگنت، دستگاه لیزر، دستگاه الکتروتراپی، دستگاه اولتراسوند و دستگاه های دیگر که هرکدام از این دستگاه ها کاربردهای ویژه و به خصوص خود را دارند.

چند ویژگی بارز بهترین فیزیوتراپی در ایران

بهترین فیزیوتراپی در ایران

فیزیوتراپی بیماری‌های ارتوپدی

فیزیوتراپی ارتوپدی یکی از روش‌های درمانی است که جهت بازتوانی فرد و تقویت عضلات کاربرد دارد. افراد پس از انجام جراحی نیاز به افزایش دامنه حرکتی خود دارند که انجام این کار به کمک فیزیوتراپی امکان‌پذیر است. همچنین در موارد شکستگی و خشکی مفاصل این روش درمانی بسیار کارآمد بوده و به بیمار کمک می‌کند مجدداً توان حرکتی خود را به‌دست بیاورد.

فیزیوتراپی سوختگی

یکی از بهترین کاربردهای فیزیوتراپی کمک به درمان سوختگی می‌باشد. فیزیوتراپی با انجام مانورهای تنفسی سبب بهبود بافت آسیب‌دیده می‌گردد و سبب جلوگیری از خشکی مفاصل و بافت‌ها می‌شود. درواقع پس از ایجاد سوختگی درمان‌های فیزیوتراپی بدن را آماده جراحی و بهبود می‌کند.

در نظر داشته باشید که پس از سوختگی محل آن خشک‌شده که در صورت تماس خارجی، زمینه ایجاد عفونت برای فرد ایجاد می‌شود و به همین دلیل فیزیوتراپی در سوختگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

فیزیوتراپی بیماری‌های قلبی تنفسی

مشکلات قلبی جزء شایع‌ترین بیماری‌ها در کشور محسوب می‌شوند که طیف گسترده‌ای از افراد را درگیر کرده است. فیزیوتراپی قلب یکی از رایج‌ترین روش‌های درمانی به شمار می‌رود که در موارد متعددی همچون سکته قلبی، پیوند قلب، نارسایی قلبی، آنژیوپلاستی و غیره کاربرد دارد.

از طرفی برخی مواقع مشکلات قفسه سینه منجر به آسیب‌های تنفسی در فرد می‌شود و به‌منظور پاکسازی راه هوایی از فیزیوتراپی تنفسی یا قفسه سینه کمک گرفته می‌شود. در این شرایط فیزیوتراپ ابتدا وضعیت تنفسی بیمار را ارزیابی کرده و با انجام تمرینات ورزشی سبب بهبود فعالیت و عملکرد بدن می‌گردد.

فیزیوتراپی زنان

فیزیوتراپی یکی از درمان‌های مؤثر در زمینه رفع مشکلات زنان به شمار می‌رود و می‌تواند طیف گسترده‌ای از بیماری و اختلالات زنان را بهبود دهد. ازجمله کاربردهای فیزیوتراپی زنان می‌توان به تأمین سلامت بدن در طول بارداری اشاره کرد. از دیگر مشکلات زنان که جهت بهبود آن از فیزیوتراپی کمک گرفته می‌شود می‌توان به بی‌اختیاری ادرار، معضلات لگن، مشکلات مفصلی در بارداری و غیره اشاره کرد.

فیزیوتراپی آسیب مغزی

از دیگر کاربردهای فیزیوتراپی می‌توان به بهبود مشکلات سیستم عصبی اشاره کرد که منجر به اختلال در زندگی فرد و کاهش دامنه حرکتی آن می‌شود. فیزیوتراپی بیماری‌های مغز و اعصاب سبب توانبخشی معضلاتی همچون سکته مغزی، ام اس، تومور، عفونت، آسیب‌های نخاعی و غیره می‌گردد.

فیزیوتراپی بیماری‌های مغز و اعصاب بر اساس مشکل فرد با رویکردهای متعددی انجام می‌شود. درواقع فیزیوتراپ باتوجه به نوع بیماری و پتانسیل فرد از شیوه‌های درمانی گوناگونی کمک می‌گیرد. ازجمله کاربردهای فیزیوتراپی آسیب مغزی می‌توان به بهبود تعادل، افزایش دامنه حرکتی، کاهش درد، افزایش توان هوازی، بهبود قدرت عضلات و غیره اشاره کرد.

فیزیوتراپی آسیب مغزی

از دیگر کاربردهای فیزیوتراپی می‌توان به بهبود مشکلات سیستم عصبی اشاره کرد که منجر به اختلال در زندگی فرد و کاهش دامنه حرکتی آن می‌شود. فیزیوتراپی بیماری‌های مغز و اعصاب سبب توانبخشی معضلاتی همچون سکته مغزی، ام اس، تومور، عفونت، آسیب‌های نخاعی و غیره می‌گردد.

فیزیوتراپی بیماری‌های مغز و اعصاب بر اساس مشکل فرد با رویکردهای متعددی انجام می‌شود. درواقع فیزیوتراپ باتوجه به نوع بیماری و پتانسیل فرد از شیوه‌های درمانی گوناگونی کمک می‌گیرد. ازجمله کاربردهای فیزیوتراپی آسیب مغزی می‌توان به بهبود تعادل، افزایش دامنه حرکتی، کاهش درد، افزایش توان هوازی، بهبود قدرت عضلات و غیره اشاره کرد.

انواع روش‌های فیزیوتراپی شامل چیست

تاکنون موارد متعددی از کاربردهای انواع فیزیوتراپی جهت درمان بیماری‌های مختلف برای شما توضیح داده شد و اکنون در ادامه مقاله قصد داریم به شما در رابطه با انواع روش‌های درمانی که فیزیوتراپ از آنها جهت بهبود عملکرد بدن انسان کمک می‌گیرد توضیح دهیم.

به‌صورت کلی روش‌های مختلفی برای فیزیوتراپی وجود دارد که بر اساس تشخیص درمانگر از آنها جهت بهبود وضعیت بیمار کمک گرفته می‌شود. هر یک از این روش‌ها می‌توانند به‌صورت مجزا یا به‌صورت درمان مکمل مورداستفاده قرار گیرند که در این زمینه تشخیص درمانگر حائز اهمیت است.

تکنیک دستی

یکی از کاربردی‌ترین روش‌های درمانی در فیزیوتراپی تکنیک دستی یا منوال تراپی می‌باشد که جهت رفع معضلات متعدد همچون التهابات، مشکلات عضلانی، مفاصل و غیره می‌گردد. تکنیک‌های دستی علاوه بر تأثیر روانی سبب آزادسازی هورمون‌های تسکین‌دهنده می‌شوند و به‌این‌ترتیب درد در بدن بیمار مهار می‌گردد.

سرما درمانی

از دیگر روش‌های درمانی رایج در فیزیوتراپی می‌توان به کمپرس یخ یا کرایوتراپی اشاره کرد. در این روش کیسه یخ منجمد ژله‌ای به تشخیص فیزیوتراپیست بر روی نواحی دردناک قرارگرفته و منجر به کنترل درد و التهاب در بیمار می‌گردد.

کمپرس گرم

استفاده از کیسه آب گرم بر روی بافت‌های آسیب‌دیده سبب شل شدن ماهیچه شده و به‌این‌ترتیب اسپاسم های عضلانی در فرد کاهش پیدا می‌کند. این درمان در مشکلاتی همچون گرفتگی عضلانی، آرتروز و غیره تأثیر دارد و سبب گردش خون و کاهش درد می‌گردد.

الکتروتراپی در بهترین فیزیوتراپی در ایران

الکتروتراپی یکی از بهترین روش‌های درمانی در فیزیوتراپی محسوب می‌شود که با استفاده از دستگاه مخصوص جریان الکتریکی را به عصب منتقل می‌کند.  در الکتروتراپی انتقال جریان الکتریکی به کمک الکترودها انجام می‌شود و با ترمیم اعصاب سبب کاهش درد در بیمار می‌گردد.

سوزن خشک

سوزن خشک یا درای نیدلینگ یکی از تکنیک‌های فیزیوتراپی می‌باشد که به‌واسطه وارد شدن سوزن‌های نازک به پوست شدت درد کمتر می‌گردد. هدف از انجام درای نیدلینگ تسکین درد در نواحی عضلانی و رفع گره‌های نقاط ماشه‌ای بدن می‌باشد. در این روش فیزیوتراپ از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌کند که درنهایت منجر به افزایش انعطاف‌پذیری بدن می‌گردد.

مگنت تراپی

مگنت تراپی در فیزیوتراپی توسط دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود و به کمک آن امواج با شدت و طول موج‌های مختلفی وارد بدن انسان می‌گردد. در مگنت تراپی فیزیوتراپ بر اساس نوع بیماری از امواج مختلفی استفاده کرده و درنهایت آسیب فرد را درمان می‌کند.

نتیجه‌گیری

فیزیوتراپی یکی از روش‌های توانبخشی بیمار با هدف افزایش دامنه حرکتی، کاهش درد و انعطاف‌پذیری می‌باشد. انواع فیزیوتراپی شامل روش‌هایی ازجمله مگنت تراپی، درای نیدلینگ، لیزر درمانی و غیره جهت بهبود وضعیت بیمار در کلینیک‌های تخصصی به‌کار می‌روند. در این زمینه مراجعه به فیزیوتراپ دارای تخصص و تجربه کافی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد تا روند درمان با سرعت بیشتری انجام شود و عوارض جانبی به حداقل میزان خود برسد.

 

 

 

فیزیوتراپی یکی از روش‌های درمانی است که جهت بهبود بیماری‌های سیستم عصبی، عضلانی و اسکلتی کاربرد دارد. بسیاری از آسیب‌های مختلف بدن در موارد ذکرشده به کمک فیزیوتراپی برطرف می‌شود که بر اساس بیماری دارای انواع متعددی است. امروزه طیف گسترده‌ای از روش‌های فیزیوتراپی جهت بهبود بیمار و عملکرد اندام‌های آن مورداستفاده قرار می‌گیرند و با توجه به اهمیت این موضوع در ادامه این مطلب آموزشی قصد داریم انواع فیزیوتراپی را برای شما توضیح دهیم.

درمان در فیزیوتراپی با کمک نیروی دست یا دستگاه‌های متعدد انجام می‌شود که ازجمله آنها می‌توان به جریان الکتریکی، لیزر، تکنیک‌های دستی، تمرینات ورزشی و غیره اشاره کرد. این اقدامات می‌توانند در کاهش درد و افزایش دامنه حرکتی افراد در موارد متعدد مانند توانبخشی پس از سکته مغزی، جراحی، سالمندان و غیره اشاره کرد. به‌صورت کلی انواع فیزیوتراپی شامل موارد زیر می‌باشد:

واژه فیزیوتراپی از دو واژه فیزیو و تراپی تشکیل شده است که هر کدام معنی خود را دارند. فیزیو به معنای وضعیت فیزیکی یا فیزیولوژیک جسمانی و تراپی مترادف با درمان است.

هدف از فیزیوتراپی ارتقاء عملکرد جسمانی است که البته این عمل باید توسط دستگاهی خاص و کسی که از علم بدن و نحوه کارکرد دستگاه آگاهی دارد که به آن فیزیوتراپیست می گویند انجام گیرد.

فیزیوتراپیست یک رشته درمانگر است و کسانی که در این رشته به تحصیل مشغول هستند به علم کالبدشناسی و حرکت شناسی آگاهی دارند.

از ویژگی فیزیوتراپی خوب می توان گفت برای انجام آن باید هم از یک دستگاه بروز و باکیفیت و هم از یک فیزیوتراپیست مطمئن بهره گرفت.

فیزیوتراپی باید توسط یک فیزیوتراپیست باسابقه انجام شود که متاسفانه در بعضی از مراکز شاهد این بوده ایم که از دانشجویان این رشته تحصیلی استفاده کرده اند.

در مرکز تخصصی فیزیوتراپی باید از جدیدترین تجهیزات استفاده نمود. این تجهیزات ممکن است با پیشرفت علم و تکنولوژی تغییر کنند که یک کلینیک خوب باید از جدیدترین دستگاه ها استفاده کند.

در یک مرکز کلینیک خوب و بروز باید تمام مراحل و روش های درمانی انجام گیرد تا بیمار بتواند تمام مراحل درمان را در همان مرکز انجام بدهد.

برای انجام درمان به روش فیزیوتراپی باید یک محیط آرام فراهم شود زیرا عمل فیزیوتراپی برای تسکین درد انجام می شود، تسکین درد به محیطی آرام نیاز دارد.

پاکیزگی محیط و کارکنان یکی از ویژگی های یک مرکز خوب است.

کلینیک فیزیوتراپی باید طراحی مناسب برای جای دادن دستگاه های آن و محیطی آرامش دهنده باشد.

تنوع در درمان درد در بهترین فیزیوتراپی در ایران

در درمان با فیزیوتراپی تخصصی روش های مختلفی و طرح های متفاوتی دارد.

اولتراسوند تراپی یکی از پرکاربردترین روش های فیزیوتراپی است.

اولتراسوند تراپی :

شامل یک سری مراحل پیچیده در بدن است. به طور خلاصه بخواهیم توضیح بخوایم بدیم ای روش شامل یک سری لرزش های غیر ارادی و مکانیکی است که توسط دستگاهی پیشرفته به صورت مافوق صوت تولید و به بدن منتقل می شود.

اولتراسوند تراپی توانایی بدن را به صورت صوت افزایش می دهد که این امواج به صورت فرکانس های خیلی بالا بوده که به درون بافت ها نفوذ می کند.

ای روش می تواند در درمان فاشیا پلانتار یا شانه یخ زده و بسیاری از دیگر بیماری ها مفید باشد که کاملا بی خطر است اما در همه درمانی کاربرد ندارد

مگنت تراپی :

یک روش درمانی در فیزیوتراپی است که بر پایه ایجاد میدان مغناطیسی در بدن صورت می گیرد

مگنت تراپی در درمان بیماری هایی همچون دردهای آرتروز و پارکینسون  کاربرد دارد

عده فراوانی از مردم بر این باورند که بدن دارای میدان های مغناطیسی است که به هم خوردن آنها باعث اختلال در بدن می شود ولی مگنت تراپی یکی از روش های شناخته شده در فیزیوتراپی است که ضرری برای بدن ندارد.

الکتروتراپی با دستگاه تنس:

تنس یک عبارت لاتین است که به صورت مخفف نوشته شده است این عبارت یعنی تحریک الکتریکی عصب ها از طریق پوست در این روش یک جریان الکتریکی که توسط دستگاه مخصوصی ایجاد شده است را از راه پوست به عصب های بدن می فرستند که این جریان باعث تحربک عصب ها شده و بدن آندورفین یا مسکن طبیعی بدن ترشح می کند که همین امر باعث کاهش درد در ناحیه ای که درمان بر روی آن انجام گرفته است می شود.

Tens تنس الکتروتراپی بیشتر در درمان دردهای مزمن و شدید به کار می رود.

رایج ترین وسیله برای الکتروتراپی در دردهای شدید کمر تنس است. این دستگاه الکترودهایی دارد که بر روی ناحیه ای که درد می کند و آسیب دیده است قرار می گیرد.

همچنین بیمار در این روش آزادی انتخاب دارد که شدت جریان یا فرکانس های مختلفی را انتخاب کند.

الکتروتراپی یا فیزیوتراپی دیسک کمر :

همان طور که گفته شد در فیزیوتراپی برای کمر از پالس های الکتریکی برای درمان دیسک کمر استفاده می شود.

دستگاه با ارسال پالس های الکتریکی به عصب ها و عضلات کمر فعالیت این بافت ها را زیاد می کند که این می تواند درد دیسک کمر را تسکین دهد.

الکترو درمانی هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و یک روش غیر تهاجمی برای تسکین درد است.

فیزیوتراپی یا الکتروتراپی خار پاشنه:

الکتروتراپی خار پاشنه جزء درمان های اولیه این بیماری بوده که در کنار شاک ویوتراپی انجام می شود.

این درمان عوارضی نداشته و نیاز به استفاده از دارو نیز وجود ندارد.

معمولا الکتروتراپی خار پاشنه برای درمان خار پاشنه جوابگو بوده ولی در مواردی که به فیزیوتراپی جواب ندهد پزشکان به سراغ درمان های تهاجمی یا عمل جراحی می روند که بسیار خطرناک است.

مزیت استفاده از بهترین فیزیوتراپی در ایران :

فیزیوتراپی در گردش خون و گردش و جذب مواد غذایی در بدن کمک می کند. همچنین در تسریع و بهبود درد های عضلانی و استخوانی یا اسکلتی تاثیر چشمگیری دارد.

تاثیر فیزیوتراپی به چندین عواملی مثل شدت ولتاژی که بر بدن اعمال می شود یا نوع ولتاژ یا نوع جریان و قدرت اندام بستگی دارد.

به طور کلی فیزیوتراپی برای بهبود عملکرد گردش خون و مواد غذایی، ترمیم و تقویت بافت و رشد استخوان استفاده می شود.

دیگر استفاده فیزیوتراپی عبارت است از تحرک مفاصل و اسپاسم عضلات، همچنین این روش جزء درمان های بی خطر و مفید است

بسیاری از عمل های جراحی را میتوان با استفاده از این درمان کنسل کرد، که باعث کاهش و برطرف کردن درد در قسمت های مختلف بدن می شود. استفاده از این دستگاه ها عصب های بدن را بهبود می بخشد

فیزیوتراپی باعث رفع افسردگی و خستگی های مزمن می شود.

چرا از بهترین فیزیوتراپی در ایران استفاده می کنیم؟

فیزیوتراپی یک روش درمانی برای حفظ تحرک، ترمیم و استفاده بیشتر از عضلات است.

فیزیوتراپی از طریق توانبخشی جسمی سلامت را به اندام ها برمی گرداند در صورت وجود دردهای مزمن در عضلات یا آسیب دیدن بافت های بدن در اثر اتفاقات غیر منتظره که بر عملکرد شخص تاثیر فراوانی دارد نیاز است به مراکز فیزیوتراپی مراجعه کرد.

به عنوان مثال درد کمر، گردن، عوارض بعد از قطع عضو، مشکلات عضلانی اسکلتی، مشکلات مفاصل، مشکلات ریوی، مشکلات قلبی و ناتوانی های بعد از آن و غیره اگر برای شخصی پیش بیاید لازم است درمان فیزیوتراپی را انجام دهد.

به طور کلی فیزیوتراپی در خدمت به جمعیت ها و مردم بوده تا بیشترین توانایی و حرکت را در طول دوران زندگی حفظ کنند و یا افزایش دهند.

فیزیوتراپی شامل ارائه خدمات بسیار مفیدی است که افراد را از پیری زودرس یا صدمات و بیماری ها حفظ می کند.

علم فیزیوتراپی به بهبود کیفیت زندگی و جلوگیری از آسیب دیدگی عضلات فرد در طول زندگی کمک می کند.

همچنین فیزیوتراپی می تواند در هر مرحله از زندگی مورد استفاده قرار گیرد، چه در کودکان هنگام تولد و جلوگیری از بیماری های عضلانی اسکلتی و فلج اطفال و …

چه در جوانی و نوجوانی هنگام بروز حوادثی چون تصادف و اتفاقات ناگوار ورزشی که باعث آسیب دیدن عضلات می شود.

در بزرگسالی باعث می شود که افراد مسن بتوانند از عضلات خود نهایت استفاده را بکنند و زمینگیر نشوند.

از عواملی که میتواند یک شخص را به کلینیک های فیزیوتراپی بکشاند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای کاهش درد های عضلانی
 • برای بهبود توانایی حرکتی و تحرک افراد
 • برای پیشگیری از ناتوانی یا جلوگیری از برخی از عمل های جراحی
 • پیشگیری از آسیب دیدگی های ورزشی و یا ترمیم کردن بعد از آسیب دیدگی
 • بهبود تعادل افراد برای جلوگیری از زمین خوردن که بیشتر در افراد مسن رخ می دهد
 • برای کنترل ادرار یا مدفوع
 • برای یاد گرفت استفاده از اعضای مصنوعی
 • هنگام تجویز بریس یا اسپلینت

همچنین پزشکان در برخی از بیماری ها به صورت حتمی فیزیوتراپی تجویز می کنند که عبارتند از :

 • بیماری های تنفسی
 • بیماری های قلبی و عروقی
 • سوختگی
 • بیماری های عضلانی و ارتوپدی
 • بیماری های مغز و اعصاب مانند سکته مغزی یا جراحی مغز و اعصاب
 • بیماری های پوستی و روماتیسمی
 • و برای سلامت در زنان

به صورت کلی فیزیوتراپی از گذشته تا به کنون در خدمت بشریت بوده و برای سلامت جامعه بسیار مفید است و روز به روز با توجه به پیشرفت علم نیز پیشرفته تر می شود

بزرگترین مرکز فیزیوتراپی تخصصی در ایران

بهترین فیزیوتراپی در ایران

یکی از عواملی که انسان هیچ گاه نمی تواند به آن عادت کند درد است. کوچکترین دردها می تواند قویترین افراد را بی تاب و از پای درآورد بهترین راه حل برای درمان دردها مراجعه به پزشک است.

که پزشکان اغلب برای کاهش یا درمان دردها روش های غیر تهاجمی را پیشنهاد می دهند.

بارزترین روش درمانی غیر تهاجمی برای ‌کاهش دردهای عضلانی و اسکلتی فیزیوتراپی یا الکتروتراپی است.

اما دغدغه اصلی مردم برای استفاده از این مراکز این است که به کدام کلینیک مراجعه کنند و بهترین کلینیک برای انجام درمان کدام است.

از ویژگی های بهترین فیزیوتراپی در ایران این است که از یک فیزیوتراپیست ماهر و متخصص بهره برده باشند.

اگر یک فیزیوتراپیست خوب در مرکز وجود داشته باشد باعث رضایت بیمار و ایجاد یک تجارت خوب می باشد و بالعکس این نیز می تواند اتفاق بیفتد.

یک فیزیوتراپ خوب باید برای تشخیص درد و معالجه آن همواره اطلاعات بروزی داشته باشد فیزیوتراپ ها باید به این مسئله آگاهی داشته باشند که همه افراد باهم نیستند برخی ممکن است صبر زیادی داشته باشند و با او همکاری لازم را انجام دهند برخی افراد نیز صبور نیستند و فیزیوتراپ بوید با آنها مدارا کند.

از مهمترین ویژگی های یک مرکز خوب این است که از بروزترین تجهیزات پزشکی در زمینه فیزیوتراپی استفاده کنند.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی به ویژه در زمینه پزشکی استفاده از بروزترین دستگاه ها می تواند روند بهبودی درمان بیمار را تا حد زیادی افزایش دهد.

همچنین بیمارها باید هنگام مراجعه به این مراکز یا کلینیک ها در مورد دستگاه هایی که قرار است با استفاده از آنها تحت درمان قرار بگیرد سوال و تحقیق کند که بتواند با اطمینان کامل مراحل درمان خود را انجام دهد.

اگر به دنبال یک مرکز فیزیوتراپی خوب می گردید حتما پیش از شروع درمان محیط کلینیک را از نظر بهداشت و تمیزی مورد ارزیابی قرار دهید.

هیچکس دوست ندارد در محیطی کثیف درمان خود را انجام دهد حتی باید به کارکنان محیط و لباس های فرم آنها توجه نمود محیط فیزیوتراپی باید دارای آرامش باشد تا روند درمان به خوبی انجام گیرد.

فیزیوتراپی ایرانیان بهترین فیزیوتراپی در ایران

مرکز فیزیوتراپی تخصصی در ایران و پیشرفته ترین و بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشد.

کلینیک فوق تخصصی سلامتی، درمانی و فیزیوتراپی ایرانیان ،  بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

به طور کلی، مجموعه سلامت ایرانیان شامل کلینیکها و بخش های درمانی :

کلینیک فیزیوتراپی ایرانیان    باشگاه بدنسازی ایرانیان    کلینیک لاغری و زیبایی ایرانیان    استخر آب درمانی ایرانیان    فروشگاه اینترنتی محصولات طبی و پزشکی  

الکتروتراپی ، تکارتراپی ، مگنت تراپی ، فیزیوتراپی ورزشی ، لیزرتراپی ( لیزر پرتوان ) ، اولتراسوند US ،  فیزیوتراپی کمر ، فیزیوتراپی زانو ، فیزیوتراپی دست ، فیزیوتراپی گردن ، فیزیوتراپی سکته مغزی ، فیزیوتراپی پارکینسون ، فیزیوتراپی پا ، فیزیوتراپی درد پاشنه پا ، فیزیوتراپی خارپاشنه ،  فیزیوتراپی ACL ، فیزیوتراپی کف لگن ، فیزیوتراپی بارداری ، فیزیوتراپی کودکان ، ماساژ درمانی ، باشگاه ورزشی ، آب درمانی و …

پست های مرتبط