بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

امروزه با توجه به شرایط نامطلوب سلامت جسمانی و روحی از جمله افسردگی، نداشتن مهارت در روابطهای فردی، کم تحرکی، تغذیه ناسالم در جامعه بروز بیماریهای روحی، فلبی عروقی، گوارشی و … افزایش یافته است. داشتن عادات نامطلوب غذایی و نداشتن تحرک و ورزش و نشاط کافی در زندگی روزمره منجر به اختلالات متابولیک مثل چاقی و نداشتن اندامی متناسب و در نتیجه ایجاد بیماریهای مختلف است. امروزه متخصصین و پزشکان در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان برای حل این مشکل که در برخی از افراد به معضلی غیرقابل حل بدل شده، راهکارهای نو و به روزی را پدید آوردند و بدین وسیله افراد را یک قدم به رویای خود یعنی تناسب اندام نزدیک گردند.

 

چگونه لاغر شویم؟

امروزه شیوه های نوین و جالبی برای افراد وجود دارند تا آن ها به تناسب اندام برسند، چیز هایی که حتی به ذهن بشر در گذشته نزدیک هم خطور نمی کرد امروزه به شیوه های پزشکی تبدیل شده که به افراد کمک می کند تا تناسب اندام داشته باشند. علاوه بر راه های کلاسیک و معمول مانند ورزش و رژیم های غذایی مختلف امروز افراد برای رسیدن به آرزوی خود در داشتن تناسب اندام حتی خود را به دست تیغ های جراحی نیز می سپارند و هزینه ها و مشکلات آن را به جان می خرند.

بسیاری از افراد پس از امتحان شیوه های متداول مانند ورزش و رژیم و نگرفتن نتایج لازم و خوب از آن ها به سمت راهکارهایی می روند که ممکن است همراه با عوارضی باشد.

متدهای بسیاری برای لاغری و تناسب اندام توسط متخصصین امر ابداع شده اند. برخی از شیوه ها که تنوع و گوناگونی بسیاری نیز دارند، چربی های اضافه و بافت های سلولیتی موجود در بدن را هدف می گیرند و به نوعی با درمان های موضعی فرد را به تناسب اندام می رسند. دستگاه های لاغری عملکردی به این شکل دارند و امروزه انواع گوناگونی از آن ها در کلینیک های تخصصی زبیایی و تناسب اندام یافت می شوند. متخصصین این امر با سنجش شرایط بدنی فرد و میزان چربی اضافه و سلولیت موجود در بدن او دستگاهی را برای درمان پیشنهاد می کنند که ایده آل ترین نتیجه را در بر داشته باشد.

امکانات بهترین کلینیک لاغری و زیبایی اصفهان :

امروزه یکی از بزرگترین معضلات و دغدغه های ما ایرانیان لاغری و تناسب اندام و در نهایت زیبایی است که خیلی ها از جمله خانم ها را درگیر خودش کرده است . داشتن اندامی زیبا و متناسب آرزوی هر فردی است. اما حتما شما هم به این نتیجه رسیدید که تنها با گرفتن رژیم های لاغری نمیشود لاغر شد . به تناسب اندام رسید. اضافه وزن و چاقی از مشکل‌‌هایی است که افراد زیادی با آن دست به گریبان هستند. عوارضی زیادی همچون فشار خون، تنگی مجاری عروقی و خونی سکته های قلبی و در مواردی مغزی مقوله کاهش وزن را به یک مسئله مهم تبدیل کرده.
حتما شما هم جزو افرادی هستید که رزژیم های غذایی زیادی را امتحان کرده اید و نتیجه نگرفته اید و دیگر از لاغر شدن ناامید شده و داشتن اندامی زیبا و متناسب کم کم براتون یه یک آرزو تبدیل شده است ، همه تجارب تلخ گذشته رو فراموش کنید تا بتوانید برای همیشه با شکم و پهلوها و سایر اعضای چاق بدنتان خداحافظی کنید زیرا کلینیک لاغری و زیبایی ایرانیان به عنوان بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان روش های مختلفی برایتان دارد و آن هم این است که هر چقدر هم چاق باشید و یا اگر پهلوها ، شکم و یا سایر اعضای بدنتان هم دچار چاقی ، شلی و یا افتادگی است ، نگران نباشید.

اما ما لیستی را برای شما تهیه کریم که با در نظر گرفتن تمام موارد آن بتوانید بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان را در شهر خود انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید .

خدماتی که باید در  بهترین کلینیک زیبایی و لاغری در اصفهان ارائه شود.

خدمات مجاز تشخیصی و درمانی در بهترین کلینیک زیبایی و لاغری در اصفهان به شرح ذیل می باشد:

 1. ویزیت های تخصصی و فوق تخصصی
 2. مشاوره حضوری و تلفنی تغذیه
 3. تشخیص و درمان بیماری های پوست و مو
 4. مشاوره حضوری و تلفنی تغذیه برای رژیم لاغری و تناسب اندام
 5. مشاوره روانشناسی برای لاغری و تناسب اندام
 6. برگزاری همایش سلامت و لاغری
 7. اشعه درمانی با اشعه های مختلف مثل اشعه های ماوراء بنفش VBA و UVB
 8. الکترولیز ( سوزاندن موهای اضافی )
 9. انجام آزمایشات حساسیت پوستی مانند Patch Test
 10. لیزر تراپی پوست در صورت داشتن گواهی معتبر
 11. انجام آن دسته از جراحی های تشخیصی و درمانی پوست که با بی حسی موضعـی انجـام می شـود ‘ هم چـون Excision Surgery ضایعات Bcc و Sac یا خال و یا Senile Keratitis
 12. انجام کوتر و کرایو ضایعات پوستی

ارزش هایی که در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان در حق مراجعه کنندگان رعایت میشود عبارت است از :

 • همیشه این را در نظر داشته باشید که حق با بیمار است.
 • سلامت عرصه آزمون و خطا نیست اشتباهات هرچند کوچک ممکن است جبران ناپذیر باشد
 • ارائه جدید ترین درمان های روزه دنیا
 • به روز رسانی های علمی پرسنل برای افزایش سلامت مراجعین
 • روند سلامت بایستی مرحله به مرحله رصد بشود
 • نظم و انضباط سازمان دهی شده جهت ارائه خدمانی در شان مراجعین باید رکن اصلی باشد .
 • هم افزایی پرسنل و تیم تخصصی جهت ارتقای سلامت مراجعین اولین وظیفه باشد.
 • امکان خاتمه برنامه درمان بنا به درخواست بیمار در هر مرحله و شرایط وجود داشته باشد
 • انجام هرگونه خدمت جدید فقط با رضایت و انتخاب بیمار امکانپذیر باشد
 • شفاف سازی برنامه درمان جهت اعتماد و همکاری بیشتر مراجعین انجام شود.

 

چه انتظاراتی باید از بهترین کلینیک های لاغری و زیبایی در اصفهان داشته باشیم؟

تنها هدف کلینیک لاغری و زیبایی ایرانیان، بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان سلامتی شما میباشد . شما می توانید با مراجعه به بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان به زیباتر شدن و تناسب اندام خود کمک کنید. خدمات کلینیک های لاغری برای این امر شامل برنامه های کاربردی متنوع برای پوست و همچنین زیبایی و لاغری بدون جراحی است. تغییراتی که کلینیک های لاغری برای شما ایجاد خواهند کرد شامل به حداقل رساندن علائم چاقی در شما مانند شلی پوست، چین و چروک و تجمع چربی ها و سلولیت ها است . علاوه بر این بهترین کلینک لاغری و زیبایی در اصفهان به شما در درمان چربی های اضافی، سلولیت و چاقی کمک های فراونی می تواند بکند. علاوه بر این ها در کلینیک های لاغری خدمات لیزری مانند درمان زخم، رفع موهای زائد، تغییر رنگ پوست و رگ های واریس به شما ارائه میدهند.

منظور از روش های لاغری بدون جراحی چیست؟

با گسترش زندگی ماشینی و تغییر سبک زندگی افراد، میزان ابتلا به اضافه وزن و چاقی بسیار بیشتر از قبل به چشم می خورد. در نتیجه، بیماری های ناشی از چاقی از جمله دیابت و فشار خون نیز به شدت در حال گسترش هستند. از این رو، یکی از مهم ترین دغدغه های افراد، صرف نظر از جنسیت آن ها، یافتن راهی برای کاهش وزن در کمترین زمان ممکن است.

اگر بخواهیم به طور اصولی به کاهش وزن و ایجاد اندام مناسب بپردازیم، قطعا انتخاب یک رژیم غذایی مناسب و طی کردن برنامه ورزشی منظم بسیار کمک کننده خواهد بود. اما در برخی افراد اصلاح سبک زندگی و داشتن فعالیت کافی برای کاهش وزن کافی نیست. حتی این گونه افراد ممکن است با وجود انتخاب رژیم های غذایی سخت و انجام ورزش های سنگین، در یک وزن مشخص ثابت باقی بمانند.

این مساله باعث می شود تا به تدریج انگیزه افراد برای کاهش وزن اصولی از بین برود. طبیعی است که ادامه تجمع چربی در اطراف بافت های حیاتی بدن، می تواند جان افراد را به خطر اندازد. به این ترتیب، لازم است به دنبال راهی جایگزین باشیم تا بتوان شاخص توده بدنی این گونه اشخاص را به مقدار استاندارد آن برسانیم.

کمک گرفتن از روش های لاغری بدون جراحی یکی از گزینه های کم تهاجمی برای کنترل شاخص توده بدنی است. این نوع روش های لاغری با تاثیر موضعی بر چربی های انباشته، به تخریب و تخلیه آن ها کمک می کنند. در نتیجه، چربی هایی که با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند را می توان به صورت موضعی از بدن خارج کرده و یا وارد فرایند سوخت و ساز بدن نمود.

روش نوین لاغری کاشت نخ از بین بردن سریع چربیهای شکم و پهلو

بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

کاهش سایز سریع بدون عوارض جانبی در بهترین کلینیک زیبایی و لاغری در اصفهان

جراحی های لاغری بهتر است یا لاغری بدون جراحی؟

انجام جراحی های لاغری در اصفهان و شهرهای دیگر یکی از روش هایی است که معمولا افراد از آن ها استفاده می کنند. طی این روش ها اندازه معده نسبت به سایز طبیعی آن کوچکتر شده و بنابراین حجم غذای مصرفی افراد کاهش می یابد. اما لازم است بدانید که این نوع جراحی ها بسیار تهاجمی بوده و در برخی موارد حتی می تواند جان افراد را به خطر اندازد. به همین دلیل، توصیه می شود که تا حد امکان از انجام روش های تهاجمی دوری گزینید. حال سوال این است که برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های اضافه چه باید کرد؟

به نظر می رسد استفاده از روش های غیر تهاجمی گزینه مناسبی باشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که روش های غیر تهاجمی نیز اگر توسط افراد مجرب و متخصص انجام نگیرد، مسلما می تواند عوارضی را در پی داشته باشند. لیزر لیپولیز، استفاده از دستگاه رادیوفریکوئنسی (RF)، استفاده از دستگاه اوندا دکا و مواردی از این قبیل، از جمله روش های لاغری بدون جراحی و کم تهاجمی به حساب می آیند.

طی این روش ها، سلول های چربی از طریق لیزر یا امواج صوتی (فراصوت و امواج رادیویی و …) شکسته یا ذوب شده و در چرخه سوخت و ساز بدن قرار می گیرند. البته ممکن است سلول های چربی مرده، مدتی بعد، توسط سیستم ایمنی بدن دفع گردند. به این ترتیب، چربی های اضافی از اطراف بافت ها جدا شده و بدن شکل زیباتری به خود خواهد گرفت.

البته لازم است این مساله را یادآوری کنیم که حتی با وجود انجام روش های لاغری بدون جراحی، لازم است افراد رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی منظمی را پیگیری نمایند. در غیر این صورت، نتیجه حاصل از این روش ها نیز دوامی نخواهد داشت.

انواع روش های لاغری بدون جراحی ؛ لیزر لیپولیز در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

یکی از روش هایی که برای از بین بردن چربی های انباشته شده در بدن مورد استفاده قرار می گیرد، تحت عنوان لیزر لیپولیز شناخته می شود. در روش لیزر لیپولیز، انرژی حاصل از تابش لیزر از طریق یک اپلیکاتور به سلول های چربی ناحیه مورد نظر برخورد می کند. با توجه به انرژی بالای نور لیزر، سلول های چربی گرم شده و فرو پاشیده می شوند. البته تابش لیزر کمترین آسیب را بر سلول های پوستی و یا بافت های مجاور ناحیه مورد نظر خواهد داشت؛ بنابراین به هیچ عنوان جای نگرانی نخواهد بود.

از روش لیزر لیپولیز برای نواحی مانند شکم و پهلوها می توان استفاده کرد. افرادی که دارای پوست شل هستند، نمی توانند از این روش استفاده نمایند. همچنین افرادی که چربی های تجمع یافته در عمق عضلات خود دارند، به هیچ عنوان کاندید مناسبی برای انجام لاغری بدون جراحی با روش لیزر لیپولیز نخواهند بود.

برای لاغری با روش لیزر لیپولیز هیچ گونه بیهوشی نیاز نیست. معمولا افراد پس از انجام این روش لاغری، مقداری تورم، قرمزی و حساسیت در ناحیه تحت جراحی را تجربه می کنند. با این حال، عوارض ناشی از این روش لاغری بدون جراحی بسیار کم بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن از بین خواهند رفت.

معمولا در مدت کوتاهی پس از انجام لاغری با لیزر لیپولیز، فرد می تواند به زندگی عادی بازگردد. در واقع، محدودیت زیادی برای شروع فعالیت پس از لیزر لیپولیز وجود ندارد. داوطلبان لاغری بدون جراحی با روش لیزر لیپولیز عمدتا پس از ۶ هفته به تدریج می توانند نتایج حاصل از آن را مشاهده نمایند. نتیجه نهایی از ماه سوم به بعد به خوبی مشهود است.

انواع روش های لاغری بدون جراحی ؛ لیپولیز با فرکانس رادیویی (RF) در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

استفاده از امواج رادیویی برای فرایند لیپولیز و ذوب کردن سلول های چربی، یکی دیگر از روش های لاغری بدون جراحی به حساب می آید. در این روش لاغری نیز اپلیکاتور دستگاه مورد نظر از فاصله یک سانتی متری، چربی های زیر پوست را گرم می کند. امواج تابانیده شده به محل تحت درمان، هیچ گونه تاثیر سوئی بر سلول های پوست و یا بافت های مجاور نخواهند داشت. سلول های چربی پس از گرم و ذوب شدن در چرخه سوخت و ساز بدن قرار می گیرند و یا از بدن دفع می شوند.

لیپولیز با فرکانس رادیویی نیز برای افرادی مناسب است که از روش های لاغری مرسوم شامل ورزش کردن و رعایت رژیم غذایی نتیجه ای دریافت نکرده اند. البته چنانچه افراد پوست شلی داشته باشند، نمی توانند کاندید مناسبی برای انجام این روش لاغری بدون جراحی باشند.

لاغری بدون جراحی با روش RF عمدتا به مدت ۳۰ دقیقه طول کشیده و نیازی به بیهوشی هم ندارد. برای کسانی که به بیش از یک جلسه درمان نیاز دارند، انجام تنها یک بار در هفته و نهایتا به مدت چهار هفته بلامانع است. بررسی وضعیت تجمع چربی و حجم سلول های چربی انباشته در محل تحت درمان، مشخص می کند که فرد تا چند جلسه باید تحت روش لیپولیز با فرکانس رادیویی قرار گیرد. نکته ای که بهتر است به آن توجه کنید این است که انجام لیپولیز با فرکانس رادیویی قادر است سایز را تا کمتر از حدود ۵ سانتی متر کاهش دهد. کلینیک ایرانیان توانسته است با اجرای این روش لاغری در اصفهان، رضایت بیماران خود را جلب نماید.

انواع روش های لاغری بدون جراحی ؛ روش کرایو لیپولیز در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

یکی از بهترین روش هایی که معمولا افراد برای کاهش حجم چربی انباشته در نواحی مختلف بدن مخصوصا شکم و پهلوها از آن استفاده می کنند، روش کرایو لیپولیز است. البته ممکن است این روش را تحت عنوان کول اسکالپتینگ (CoolSculpting) نیز معرفی کنند.

در روش کرایو لیپولیز به کمک سرما، سلول های چربی را تجزیه می کنند. در واقع، سلول های چربی برخلاف انواع مختلف سلول های بدن، نسبت به سرما حساسیت دارند. در نتیجه، در اثر کاهش دما منجمد شده و از بین خواهند رفت. این در حالی است که کاهش دمای ناحیه مورد نظر، تاثیری بر سلامت سلول های پوست و یا بافت های مجاور نخواهد داشت.

روش کرایو لیپولیز از محبوب ترین روش ها برای انجام لاغری بدون جراحی به حساب می آید. در مواردی که افراد به بیماری هایی نظیر سرماخوردگی، کهیر سرد و برخی بیماری های دیگر مبتلا هستند، نمی توانند از روش کرایو لیپولیز استفاده نمایند. همچنین این روش برای بیماران با پوست شل مناسب نیست.

نحوه انجام کرایو لیپولیز در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

روش کرایو لیپولیز نیز مانند روش های دیگر بدون نیاز به بیهوشی انجام می گیرد. برای کرایو لیپولیز، اندازه و انحنای اپلیکاتور دستگاه متناسب با حجم و شکل چربی انتخاب می شود. سپس، یک پد ژل برای محافظت از پوست بر روی ناحیه مورد نظر قرار می گیرد. پس از قرار گرفتن اپلیکاتور در ناحیه مورد نظر، دمای داخل اپلیکاتور کاهش پیدا کرده و ناحیه تحت عمل بی حس می شود. ایجاد سرما توسط دستگاه کرایو لیپولیز در محل مورد نظر کمک می کند تا سلول های چربی از بین رفته و پس مدتی از بدن دفع شوند. البته ممکن است برخی مراحل این فرایند، برای فرد کمی ناراحتی در بر داشته باشد. با این حال، در عرض چند دقیقه برطرف خواهد شد.

مزایای روش کرایو لیپولیز در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

لاغری بدون جراحی با روش کرایو لیپولیز معمولا بدون عارضه و با رضایت بالا انجام می گیرد. البته معمولا برخی عوارض احتمالی مانند عدم تقارن یا بی نظمی در محل تحت درمان به چشم می خورد. هر چه تجربه متخصص و یا کارشناس در زمینه انجام کرایو لیپولیز بیشتر باشد، احتمال بروز عوارض به حداقل می رسد. کیفیت دستگاه و تجهیزات نیز در این موضوع بی تاثیر نیست.

افراد پس از انجام کرایو لیپولیز معمولا می توانند به فعالیت های روزمره خود بپردازند. کمی احساس درد پس از اتمام درمان طبیعی است. عمده افراد معمولا بین ۴ تا ۶ ماه می توانند نتایج حاصل از کرایو لیپولیز را مشاهده نمایند. تاثیر کرایو لیپولیز بر کاهش حجم چربی در محل تحت درمان حدود ۲۰ درصد است.

یکی از بهترین کلینیک های لاغری و زیبایی در اصفهان که با به کارگیری دستگاه کرایو لیپولیز به تناسب اندام افراد کمک می کند، بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان است. این کلینیک با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و مجرب و دستگاه های به روز، توانسته است در زمینه لاغری بدون جراحی، اعتماد بسیاری از مراجعین را جلب نماید.

انواع روش های لاغری بدون جراحی ؛ استفاده از دستگاه اوندا در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان

دستگاه اوندا یکی از مدرن ترین دستگاه هایی است که برای کاهش حجم چربی انباشته در اطراف بافت ها به کار می رود. مکانیسم عملکرد این دستگاه بر اساس تولید امواج خنک برای شکستن سلول های چربی است. در واقع رسوبات چربی به صورت موضعی تحت تاثیر امواج خنک قرار گرفته و حل می شوند. در نهایت، با تحریک فرآیندهای سوخت و ساز فیزیولوژیکی که تحت عنوان لیپولیز شناخته می شوند، سلول های چربی در هم شکسته شده، از بدن دفع خواهند شد.

مایکروویو ها نیز می توانند اثرات ناشی از سلولیت (یا پوست پرتقالی) را از بین ببرند. در واقع، این امواج بر روی بافت همبند لوبول های چربی عمل خواهند کرد و سلولیت را از بین می برند. از مزایای لاغری بدون جراحی با دستگاه اوندا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عملکرد عمیق و هدفمند
 • تابش گرما تنها به نواحی مورد نظر
 • عدم آسیب به سلول های پوستی مجاور
 • در هم شکستن سلول های چربی به صورت دقیق
 • افزایش شدت فرآیندهای متابولیک سلولی
 • تحریک کلاژن سازی

یکی از بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان که در حال حاضر به صورت حرفه ای از دستگاه اوندا استفاده می کند، کلینیک لاغری و زیبایی ایرانیان در اصفهان است. این کلینیک با به کارگیری کارشناسان مجرب توانسته است به افراد بسیاری برای رسیدن به اندام دلخواهشان کمک کند. بالا بودن تجربه افراد و تکنسین ها و همچنین، استفاده از دستگاه های روز دنیا در بهترین کلینیک لاغری و زیبایی در اصفهان باعث شده تا روش های لاغری بدون جراحی، کمترین عوارض را برای بیمار در پی داشته باشند.

بهترین روش لاغری بدون جراحی کدام است؟

استفاده از روش های لاغری بدون جراحی برای افراد مختلف امکان پذیر است. با این حال، برای انتخاب بهترین روش لاغری بدون جراحی لازم است افراد به برخی فاکتورها توجه نمایند. برای مثال، معمولا کسانی که دارای پوست شل هستند، نمی توانند از روش های بدون جراحی برای کم کردن وزن و کاهش سایز استفاده کنند. علت این مساله به جمع شدن پوست و ایجاد چروک در ناحیه تحت جراحی مربوط می شود.

علاوه بر این، افرادی که دارای بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا و یا دیابت هستند، باید برای انجام انواع روش های لاغری بدون جراحی، با پزشک خود مشورت نمایند.

نکته ای که در انتخاب بهترین روش لاغری بدون جراحی باید به آن توجه شود این است که حجم چربی انباشته شده و شکل آن اهمیت دارد. برخی از روش ها، تاثیر بسیار کمی بر چربی های یک ناحیه خواهند داشت. بنابراین در مواردی که حجم چربی ذخیره شده در یک قسمت از بدن بسیار زیاد باشد، استفاده از آن روش چندان با صرفه نخواهد بود.