[web_stories title=”true” excerpt=”false” author=”false” date=”false” archive_link=”false” archive_link_label=”” circle_size=”150″ sharp_corners=”false” image_alignment=”left” number_of_columns=”5″ number_of_stories=”5″ order=”DESC” orderby=”post_title” view=”carousel” /]

بهترین فیزیوتراپی اصفهان

مجموعه سلامت ایرانیان دارای تخصصی ترین و بهترین فیزیوتراپی اصفهان با پیشرفته ترین تجهیزات و حرفه ای ترین متخصصان این حوزه، خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدهای درمانی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته فیزیوتراپی ارائه می شود.

فیزیوتراپی حرفه مراقبت های بهداشتی اولیه است که سلامتی، تحرک و عملکرد مستقل را ارتقا می دهد. فیزیوتراپیست ها درک پیشرفته ای از نحوه حرکت بدن، چه چیزی آن را از حرکت خوب باز می دارد و چگونه می توان تحرک را بازگرداند، دارند.

متخصصان ما در فیزیوتراپی ایرانیان تخصصی ترین و بهترین فیزیوتراپی در اصفهان از تکنیک های حرفه ای مبتنی بر آموزش، علم و تحقیقات پیشرفته برای همکاری با بیماران برای دستیابی به اهدافی مانند توانایی راه رفتن و حرکت آزادانه پس از آسیب، بازیابی تحرک پس از بیماری یا جراحی، مدیریت بیماری های مزمن مانند آرتریت استفاده می کنند.

روند کار فیزیوتراپیست در بهترین فیزیوتراپی اصفهان:

شما با شما همکاری خواهد کرد تا یک برنامه درمانی برای شرایط یا آسیب شما تنظیم کند تا بتوانید به انجام فعالیت هایی که دوست دارید و زندگی که به آن عادت کرده اید بازگردید. فیزیوتراپیست ها با مراجعین در هر سنی و با طیف وسیعی از شرایط بهداشتی کار می کنند. خواه فقط کمک به مدیریت درد و توانبخشی باشد، آسیب حاد مانند رگ به رگ شدن مچ پا، یا مدیریت شرایط مزمن مانند دیابت یا بیماری قلبی، فیزیوتراپیست می تواند کمک کند. همچنین، به خاطر داشته باشید که فیزیوتراپی به توانبخشی آسیب و اثرات بیماری یا ناتوانی محدود نمی شود

فیزیوتراپیست همچنین آموزش و مشاوره برای ارتقای سلامت، پیشگیری از بیماری و آسیب ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا استاندارد زندگی و تحرک خود را پس از اتمام درمان حفظ کنید. فیزیوتراپیست ها شما را مادام العمر در حرکت نگه می دارند.

فیزیوتراپی در درجه اول برای بهبود تحرک افراد طراحی شده است. فیزیوتراپی برای افرادی که اخیراً دچار آسیب عضلات و مفاصل شده اند بسیار مفید است. فیزیوتراپیست یک متخصص مراقبت های بهداشتی آموزش دیده در دانشگاه است که می تواند یک مشکل اسکلتی عضلانی و یا عصبی-عضلانی در بدن را با استفاده از یک روش درمانی یکپارچه درمان کند.

وجود بهترین متخصصین فیزیوتراپی، ارتوپدی، تکارتراپی، تمرین درمانی، ماساژ و آب درمانی در بهترین فیزیوتراپی اصفهان

فیزیوتراپی ایرانیان به عنوان مدرن ترین، پیشرفته ترین و بهترین کلینیک فیزیوتراپی ارائه دهنده خدمات فوق تخصصی درمانی به بیماران داخل و خارج از کشور (توریسم درمانی) میباشد.

انواع خدمات فیزیوتراپی، لیزر تراپی، الکترو تراپی، منوال تراپی، آب درمانی و استخر، باشگاه بدنسازی و ورزشی ویژه بانوان و آقایان عزیز میباشد.

فیزیوتراپی دست و شانه، فیزیوتراپی زانو، فیزیوتراپی لگن و ران، فیزیوتراپی مچ پا، فیزیوتراپی پا، فیزیوتراپی ستون فقرات و فیزیوتراپی ویژه سالمندان، خانمهای باردار، کودکان، فیزیوتراپی ناشی از عارضه های سکته مغزی ، فیزیوتراپی ویژه جهت بیماران مبتلا به سرطان و کلینیک لاغری و زیبایی، درمان و تسکین درد میباشد. بهترین و مجرب ترین جراحان ارتوپد، فیزیوتراپیست متخصص، کادر درمانی ویژه در مجموعه ایرانیان فعالیت دارند.

اولین مرکز توریسم درمانی در اصفهان

مجموعه سلامت ایرانیان برای اولین بار در کشور به عنوان مرکز فوق تخصصی و بین المللی در زمینه فیزیک درمانی و ارتوپدی اقدام به جذب و درمان بیماران خارج از کشور نموده است. فیزیوتراپی ایرانیان متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران با تجربه، دلسوز و متخصص تمام تلاش خود را جهت درمان انواع درد، بهبودی و سلامتی به کار میبرد.

 

اولین مرکز درمان بدون جراحی و بهترین فیزیوتراپی اصفهان

 اولین مرکز درمان بدون جراحی در ایران مجموعه سلامت ایرانیان میباشد. این مجموعه با هدف ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به عنوان اولین مرکز بین‌المللی ارتوپدی، درد و ستون فقرات در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است.

اهداف فیزیوتراپی ایرانیان:

 • ارتقاء سطح دانش عمومی جامعه جهت انتخاب بهترین خدمات درمانی
 • ایجاد یک استاندارد مشخص جهت ارائه‌ی خدمات به مراجعه کنندگان
 • ارائه‌ی خدمات به شما عزیزان در بالاترین سطح استانداردهای درمانی و تشخیصی.

ارتقای عملکرد و توان جسمانی بدن:

با توجه به ارتباط زیاد سیستم های بدن درمان های فیزیوتراپی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم باعث بهبود عملکرد دستگاه فیزیولوژیک می شود.

به عنوان مثال: فیزیوتراپی دستگاه تنفسی باعث بهبود و تنظیم درصد گازهای خون نظیر اکسیژن و دی اکسید کربن و تغییر در میزان اسیدیته خون می شود این ها خود نیز باعث بهبود میزان هشیاری می شود.

متخصصین فیزیوتراپ ، تمرینات فیزیوتراپی را به منظور درمان بیماران استفاده می کنند.

نقش فیزیوتراپیست در فیزیوتراپی چیست :

فیزیوتراپیست به عنوان یک درمانگر شناخته می شود ، حرکت شناسی و فیزیولوژی حرکت اهمیت بسیار زیادی دارد چون فیزیوتراپی درمان جسمانی و فیزیولوژِک بیماری ها می باشد.

توانایی حرکت درمانی و انجام مهارت های دستی اصلی ترین تخصص و هنر فیزیوتراپیست می باشد که به منظور درمان ، توانبخشی و پیشگیری بسیاری از بیماری ها بکار می رود.

فیزیوتراپیست ها به کمک عوامل فیزیکی و مکانیکی ، تمرینات طبی و تکنیک های خاص با آگاهی کامل از آناتومی مفاصل و عضلات ، حرکت شناسی ، فیزیولوژی اعصاب و الکتروتراپی به درمان اختلالات عضلانی ، عصبی و اسکلتی می پردازند.

اهداف فیزیوتراپی چیست :

فیزیوتراپی در اکثر بیماری ها و اختلال های دستگاه عضلانی ، دستگاه عصبی و دستگاه اسکلتی  کاربرد دارد، اهداف فیزیوتراپی با توجه به نوع بیماری یا اختلال زمینه ای متفاوت است.

فیزیوتراپیست با به حداقل رساندن عوارض بیماریها و درمان بیماریها و نیز از بین بردن عوامل محدود کننده و ناتوان کننده در جهت مستقل نمودن بیمار در طول زندگی تلاش و به طور خلاصه هدف فیزیوتراپی مستقل نمودن بیمار در طول زندگی می باشد.

به طورکلی اهداف فیزیوتراپی چیست :

 • کاهش و بهبود تورم و التهاب
 • کاهش درد های مفصلی و عضلانی
 • بهبود حرکت مفاصل
 • کمتر شدن اسپاسم عضلانی
 • تقویت عضلات
 • تسریع در پروسه ترمیم بافتی
 • جلوگیری از آسیب مجدد ازطریق آموزش به جامعه ، بیمار و خانواده
 • جلوگیری از آتروفی و ضعف عضلانی
 • بهبود فعالیت دستگاه تنفسی
 • افزایش انعطاف پذیری
 • حمایت روحی ، افزایش انگیزه و تقویت اراده
 • استقلال و بهبود سریع تر بیمار جهت بازگشت به فعالیت های روزمره
 • افزایش کارایی دستگاه قلبی عروقی

کاربردهای فیزیوتراپی چیست ( فیزیوتراپی چیست ) :

 • فیزیوتراپی در ارتوپدی
 • فیزیوتراپی در سوختگی ها
 • فیزیوتراپی در بیماری ها و اختلالات دستگاه عصبی مرکزی (CNS)
 • فیزیوتراپی در میوپاتی ها و گروه میاستنی
 • فیزیوتراپی در بیماری ها و اختلالات دستگاه عصبی محیطی (PNS)
 • فیزیوتراپی در بیماری های قلبی عروقی
 • فیزیوتراپی در بیماری های روماتیسمی
 • فیزیوتراپی در جراحی ها
 • فیزیوتراپی در بیماری های تنفسی
 • فیزیوتراپی در مشکلات زنان و زایمان
 • فیزیوتراپی در آسیب های ورزشی
 • فیزیوتراپی در اطفال و کودکان
 • فیزیوتراپی چیست

آیا دچار مشکلات حرکتی هستید یا درد زیادی را تحمل می‌کنید؟

فیزیوتراپی می‌تواند به بهبود تحرک و دردهای شما کمک کند.

پاسخی کامل به سؤال فیزیوتراپی چیست؟

بهترین فیزیوتراپی در اصفهان مجموعه تخصصی فیزیوتراپی ایرانیان

کاربرد فیزیوتراپی ایرانیان تخصصی ترین و بهترین فیزیوتراپی اصفهان در درمان انواع درد و بیماری ها

 1. بیماری های ارتوپدی مانند شکستگی استخوان ها و در رفتگی مفاصل، جراحی های ارتوپدی، مشکلات ستون فقرات، اختلالات و ناهنجاری های مادرزادی، آرتروز مفاصل و …
 2. بیماری های روماتیسمی مانند آرتریت روماتوئید، اسپوندیلیت آنکیلوزان، بورسیت ها و تاندونیت ها و …
 3. بیماری های مغز و اعصاب مانند سکته مغزی، ام اس و …
 4. بیماری ها و اختلالات مادرزادی مانند فلج مغزی، فلج اطفال، فلج لب و …
 5. بیماری های زنان مانند برخی عفونت ها و مشکلات مربوط به لگن و تخمدان ها، چسبندگی رحم، کمر دردهای دوران بارداری و …
 6. بیماری های پوستی مانند سوختگی های شدید
 7. بیماری های قلبی و تنفسی و بازتوانی ریه
 8. فیزیوتراپی کرونایی برای بیماران مبتلا به کرونا
 9. عوارض و بیماری های دوران سالمندی
 10. آب درمانی بهترین ورزش برای سالمندان
 11. آسیب های ورزشی