سایت سلامت ایرانیان ؛ وبسایتی کامل برای انتخاب پزشک ۲۰۲۲

مراجعه به یک سایت معتبر برای پیدا کردن یک پزشک خوب، به صرفه جویی در زمان کمک می کند. دریافت نوبت اینترنتی و یا مشاوره پزشکی آنلاین نیز خدمات دیگری هستند که برای کاربران بسیار مفید خواهند بود. سایت سلامت ایرانیان نیاز کاربران به این خدمات را به خوبی برطرف…
سلامت ایرانیان
مقالات فیزیوتراپی

این مقاله را با دیگران به اشتراک بگذارید

سلامت ایرانیان

اهمیت انتخاب یک پزشک متخصص، مجرب و معتبر برای درمان انواع بیماری بر هیچ کس پوشیده نیست. اما آیا انتخاب پزشک خوب و حاذق و اعتماد به او در امر درمان کار ساده ای است؟ مسلما خیر. با توجه به اینکه درمان های پزشکی معمولا زمانبر هستند، بنابراین، یافتن یک پزشک خوب و معتبر نیز به سادگی امکان پذیر نخواهد بود. اما اگر زمینه مشورت یا نظرسنجی از بیمارانی که در زمینه های مختلف و توسط پزشکان متخصص درمان شده اند فراهم شود، قطعا اعتماد به یک پزشک خوب راحت تر خواهد شد.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در بحث انتخاب پزشک خوب مطرح شود، با سلامت ایرانیان یافتن نزدیک ترین پزشکان متخصص به محل زندگی افراد است. در واقع، افراد می توانند با جستجوی یک پزشک خوب و متخصص در نزدیکی محل زندگی خود در وقت و هزینه درمان صرفه جویی نمایند.

یک پزشک متخصص خوب

از سوی دیگر، گاهی بیماران از طریق پرس و جو از اطرافیان، مشخصات یک پزشک متخصص خوب را در یک زمینه خاص می یابند. در چنین شرایطی بیمار برای مراجعه و دریافت نوبت به آدرس دقیق محل مطب یا کلینیک نیاز خواهد داشت. داشتن یک مرجع اطلاعاتی معتبر می تواند در یافتن آدرس، کمک کننده باشد.

برطرف کردن همه مواردی که در بالا ذکر شد، در عصری که اینترنت به همه ابعاد زندگی بشر وارد شده است، کار چندان سختی نیست. البته با این شرط که یک ابزار مناسب و به روزرسانی شده در دسترس کاربران قرار گیرد. وبسایت سلامت ایرانیان یکی از بهترین ابزارهایی است که افراد می توانند برای انتخاب پزشک خوب و بررسی عملکرد وی و یا یافتن نزدیک ترین پزشکان متخصص به محل زندگی خود از آن استفاده کنند. این وبسایت علاوه بر درج اطلاعات مربوط به پزشکان در زمینه های مختلف، امکان دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین را نیز برای کاربران خود فراهم نموده است.

وبسایت سلامت ایرانیان چیست؟

در دنیای امروز، جستجو در اینترنت و پیدا کردن اطلاعات مفید در هر زمینه ای به یک عادت تبدیل شده است. این مساله به طور خاص، در دوران شیوع ویروس کرونا، بیش از قبل شدت گرفت. به طوری که با کم رنگ تر شدن این معضل، همچنان وابستگی افراد به انجام کارها به صورت آنلاین در حال افزایش است. یافتن یک پزشک متخصص خوب و یا دریافت نوبت از پزشک مورد نظر از جمله کارهایی است که افراد تمایل دارند به صورت غیرحضوری آن را انجام دهند.

وبسایت سلامت ایرانیان با گردآوری اطلاعات مربوط به پزشکان مختلف در زمینه های تخصصی پزشکی، این امکان را برای افراد فراهم کرده است. در واقع، افراد با مراجعه به وبسایت سلامت ایرانیان می توانند به اطلاعات تماس با پزشک، نوبت دهی اینترنتی پزشک و یا بررسی سوابق و تجربیات پزشکان مختلف دسترسی داشته باشند.

پزشک متخصص خوب

مزایای یافتن یک پزشک خوب در سایت سلامت ایرانیان چیست؟

اصلی ترین اقدام سایت سلامت ایرانیان، درج اطلاعات مرتبط با پزشکان و تخصص آن ها است. از این رو، افرادی که به دنبال یک پزشک متخصص خوب در یک زمینه خاص هستند می توانند در سایت سلامت ایرانیان بهترین گزینه را بیابند. البته برای انتخاب پزشک خوب باید به معیارهای زیادی توجه نمود. در ادامه به برخی از اصلی ترین مزیت های انتخاب پزشک خوب در سایت سلامت ایرانیان اشاره خواهیم کرد.

انتخاب پزشک خوب در سایت سلامت ایرانیان ؛ دسترسی به تجربه بیماران

یکی از مهم ترین راه هایی که افراد برای انتخاب یک پزشک خوب در نظر می گیرند، توجه به تجربه بیماران آن پزشک است. در واقع، اگر اکثر بیمارانی که توسط یک پزشک خاص درمان شده اند، از عملکرد پزشک و نحوه درمان خود راضی باشند، افراد دیگر نیز می توانند به راحتی به آن پزشک اعتماد نمایند. اما سوال این است که چگونه می توان نظر بیماران را درباره یک پزشک خاص جویا شد؟ بهتر است یک ابزار فراگیر برای این کار در نظر گرفته شود تا بیماران با درج نظرات خود بتوانند دیگران را برای این مورد راهنمایی نمایند. یکی از اهداف اصلی سایت سلامت ایرانیان بر همین اصل استوار است.

انتخاب پزشک خوب در سایت سلامت ایرانیان ؛ یافتن آدرس پزشکان بر اساس نام و یا تخصص آن ها

یکی از راه های یافتن پزشک خوب، پرس و جو از اطرافیان و یا سوال از افراد با وضعیت مشابه است. با این وجود ممکن است آدرس پزشک مورد نظر را به طور دقیق نداشته باشید. حتی گاهی به دلیل جا به جایی، پیدا کردن محل جدید مطب یا کلینیک قدری سخت باشد. در چنین شرایطی می توان با مراجعه به وبسایت سلامت ایرانیان، پس از وارد کردن نام و تخصص پزشک مورد نظر، اطلاعات تماس و یا آدرس وی را به طور دقیق به دست آورید. در نظر داشته باشید که وبسایت سلامت ایرانیان همواره اطلاعات پزشکان را بر اساس آخرین تغییرات، به روزرسانی خواهد کرد.

انتخاب پزشک خوب در سایت سلامت ایرانیان ؛ امکان دریافت نوبت اینترنتی

در گذشته معمولا بیماران برای دریافت نوبت از یک پزشک متخصص خوب باید به صورت حضوری مراجعه می کردند. این مساله در مورد پزشکان شناخته شده ای که تعداد بیماران آن ها بیش از پزشکان دیگر بود، بیشتر اتفاق می افتاد. حتی گاهی ممکن بود بیمار و پزشک در دو شهر متفاوت بوده و برای دریافت نوبت، فرد با مشکل مسافت روبرو می شد. با گسترش استفاده از اینترنت و رایج شدن انجام کارها به صورت غیرحضوری، اکثر پزشکان نیز امکان دریافت نوبت آنلاین برای بیماران خود را فراهم نمودند. این کار از چند نظر برای بیماران و پزشکان مطلوب بود. از جمله مزیت های دریافت نوبت اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم نیاز به رفت و آمد اضافی برای دریافت نوبت
 • امکان واریز وجه ویزیت به صورت آنلاین
 • اطلاع از روزهای حضور پزشک متخصص در مطب یا کلینیک مورد نظر
 • امکان حضور در ساعت مقرر و عدم نیاز به تلف کردن وقت در مطب پزشک
 • عدم نیاز به مسافرت های طولانی و شهر به شهر برای دریافت نوبت

سایت سلامت ایرانیان به منظور رفاه حال بیماران و مراجعه کنندگان، امکان دریافت نوبت اینترنتی را برای آن ها فراهم نموده است. افراد می توانند پیش از مراجعه به مطب پزشک، بهترین زمان را برای خود انتخاب کرده و در ساعت مقرر در مطب حضور داشته باشند.

انتخاب پزشک خوب در سایت سلامت ایرانیان ؛ انتخاب نزدیک ترین پزشک

یکی از فاکتورهای مهم در بحث انتخاب پزشک خوب، توجه به نشانی مطب یا کلینیکی است که پزشک مورد نظر در آن به درمان بیماران می پردازد. هر چه آدرس پزشک انتخاب شده به محل زندگی افراد نزدیک تر باشد، مراجعه به وی راحت تر خواهد بود. این مساله در کاهش هزینه های درمانی نیز نقش بسزایی دارد.

جستجو در سایت سلامت ایرانیان به افراد کمک می کند تا نزدیک ترین پزشک متخصص خوب در زمینه مورد نظر را یافته و به او مراجعه کنند. البته با توجه به وجود امکان نوبت دهی آنلاین در سایت سلامت ایرانیان می توان در هر زمانی که برای بیمار مقدور است، نوبت را رزرو کرده و در موعد مقرر به مطب پزشک یا کلینیک مورد نظر مراجعه نماید. حتی اگر پزشک مورد نظر شما در شهر دیگری فعالیت دارد با این روند می توانید نوبت اینترنتی دریافت کرده و در روز مشخص شده مراجعه نمایید.

انتخاب پزشک خوب در سایت سلامت ایرانیان ؛ حضور پزشکان با تخصص های مختلف

برای جست و جوی یک پزشک متخصص خوب در یک زمینه خاص می توان از روش جستجو در اینترنت کمک گرفت. اما با توجه به گستردگی صفحات وب و افزایش رقابت بین سایت های پزشکان مختلف، ممکن است نتوان در انتخاب پزشک خوب موفق عمل کرد. در چنین وضعیتی، مراجعه به یک سایت جامع اطلاعاتی مربوط به پزشکان و تخصص آن ها می تواند راهکار بسیار مناسبی باشد.

انتخاب پزشک خوب و متخصص در حوزه های مختلف چشم پزشکی، زنان و زایمان، کلیه و مجاری ادراری، قلب و عروق، روانپزشکی و روانشناسی، فیزیوتراپی، پوست و مو و زیبایی، مغز و اعصاب، دندانپزشکی، چاقی و لاغری از اهداف اصلی سایت سلامت ایرانیان به حساب  می آید. در واقع، سایت سلامت ایرانیان با ارائه یک لیست کامل از پزشکان متخصص در هر زمینه، به بیماران کمک می کند تا بهترین پزشک متخصص را از بین پزشکان هر شاخه انتخاب نمایند. حتی مطالعه نظرات کاربران و بیماران هر پزشک می تواند در این مورد کمک کننده باشد.

انتخاب پزشک خوب در سایت سلامت ایرانیان ؛ امکان دریافت مشاوره آنلاین رایگان

گاهی یک بیمار تنها از طریق یک مشاوره آنلاین کوتاه با یکی از پزشکان متخصص، می تواند با روند درمان و بهبودی بیماری خود بهتر آشنا شود. حتی وجود چنین مشاوره های آنلاینی به بیمار کمک می کند تا بداند برای درمان بهتر باید به چه پزشک یا پزشکانی مراجعه کند.

در سایت سلامت ایرانیان بیماران می توانند در زمینه های مختلف سوالات خود را از پزشک متخصص مورد نظر خود بپرسند. پزشکان پس از بررسی سوالات بیماران، پاسخ های مناسبی به آن ها ارائه خواهند داد.

چه اطلاعات پزشکی در سایت سلامت ایرانیان درج شده است؟

داشتن اطلاعات پزشکی در همه زمینه ها می تواند در برخی موقعیت ها برای افراد مفید باشد. برای مثال، شناخت علائم یک بیماری یا نحوه کار با بعضی از ابزار پزشکی برای افراد بسیار مفید خواهد بود. آگاهی از پیشرفت های پزشکی در زمینه های مختلف نیز می تواند برای افراد علاقمند به این حوزه سودمند باشد. مطالعه مقاله های علمی معتبر یکی از روش های اصلی افزایش آگاهی در زمینه های مختلف پزشکی است. در وبسایت سلامت ایرانیان تلاش بر این است تا اطلاعات کاربران در همه زمینه های پزشکی افزایش یابد.

ارائه مقاله های متنوع از سایت های معتبر پزشکی به کاربران، می تواند سطح اطلاعات آن ها را تا حد زیادی افزایش دهد. به این ترتیب، اگر قصد دارید درباره یک بیماری خاص و یا جزییات برخی روش های درمانی، اطلاعات مفید و موثقی به دست آورید، می توانید به وبسایت سلامت ایرانیان مراجعه نمایید. عمده مقالات این وبسایت از سایت های معتبر پزشکی از جمله Mayo Clinic و Healthline برگرفته می شوند. در بین این مقالات اطلاعاتی در مورد داروهای مختلف و تاثیر آن ها بر درمان بیماری ها، معرفی انواع روش های جراحی، نحوه بروز و تشخیص انواع بیماری و مواردی از این قبیل نیز به چشم می خورد.

وبسایت سلامت ایرانیان در چه حوزه های پزشکی فعالیت دارد؟

وبسایت سلامت ایرانیان یک سایت پزشکی مربوط به یک شاخه یا یک پزشک خاص نیست. هر پزشک با هر تخصصی می تواند اطلاعات خود را در این وبسایت درج نماید. افراد می توانند برای انتخاب پزشک خوب در شاخه های زیر به سایت سلامت ایرانیان مراجعه کنند:

 • دندانپزشکی

 • چشم پزشکی

 • فیزیوتراپی

 • ماساژ درمانی

 • زنان و زایمان

 • روانپزشکی و روانشناسی

 • قلب و عروق

 • کلیه و مجاری ادراری

 • اطفال و کودکان

 • پوست، مو و زیبایی

 • لاغری و چاقی

 • انواع جراحی پلاستیک و جراحی های زیبایی شامل جراحی بینی، تزریق چربی و ….

 • رادیولوژی و تصویربرداری

 • مغز و اعصاب

 • تغذیه و رژیم های غذایی

 • طب سنتی و راهکارهای درمانی آن

 • مشکلات ناباروری و بهداشت جنسی

بیمارانی که به دنبال انتخاب پزشک متخصص خوب هستند با وارد شدن به هر قسمت می توانند لیست پزشکان مربوط به آن حوزه را دریافت کنند. بررسی نظر بیماران هر پزشک و نتیجه ای که از درمان دریافت کرده اند، بهترین ابزار برای انتخاب پزشک خوب خواهد بود.

چگونه می توان از خدمات سایت سلامت ایرانیان استفاده کرد؟

ثبت نام یا عضویت در سایت سلامت ایرانیان، اولین گام برای دریافت خدمات این وبسایت است. به این ترتیب، هر کاربر برای دریافت نوبت اینترنتی و یا استفاده از مشاوره آنلاین با پزشکان، باید اطلاعات خود را وارد کرده و یک نام کاربری و کلمه عبور دریافت کند. با وارد شدن به حساب کاربری، لیست نوبت های رزرو شده یا باقی مانده برای کاربر نمایش داده می شود. بیمار می تواند از بین زمان های باقی مانده و بر اساس زمان بندی کاری خود، بهترین نوبت را انتخاب نماید.

بیماران نیز پس از دریافت خدمات درمانی از پزشک مورد نظر می توانند با وارد شدن به حساب کاربری خود، در نظرسنجی ها شرکت کنند. این کار برای آگاهی کاربران دیگری که به دنبال انتخاب پزشک خوب و متخصصی حاذق هستند، مفید خواهد بود. عمده نظرسنجی ها به نحوه برخورد پزشک معالج، سرعت پاسخ دهی، کیفیت خدمات، هزینه های درمانی و تناسب آن با خدمات ارائه شده ربط خواهد داشت.

کلینیک مجهز و تخصصی فیزیوتراپی ایرانیان

به طور کلی، مجموعه سلامت ایرانیان شامل کلینیک فیزیوتراپی ایرانیان، باشگاه بدنسازی ایرانیان و استخر آب درمانی ایرانیان تمام تلاش خود را برای بهبود بیماران به کار گرفته است. این مجموعه تحت مدیریت علی رضا صدیقی و دکتر مهدی صدیقی متخصص طب فیزیوتراپی و توانبخشی اداره می گردد. برای آشنایی بیشتر با مجموعه سلامت ایرانیان و خدمات ارائه شده توسط این مجموعه می توانید به صفحه اینستاگرام فیزیوتراپی ایرانیان مراجعه نمایید.

با ما در اینستاگرام همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

سؤالات خود را در واتساپ از ما بپرسید
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید