رضایت مراجعین از فیزیوتراپی ایرانیان ، شکستگی آرنج دست

به نام خدا سلام . من بر اثر شکستگی آرنج دست و یک ماهی که در گچ بود نمی توانستم آرنجم را تا و راست کنم . از مرکز فیزیوتراپی ایرانیان استفاده کردم  . با خدمات خوبی که دادند با  ۵ جلسه الان آرنجم به خوبی تا و راست میشه . تشکر می کنم از آقای دکتر صدیقی و عبدالملکی بابت خدمات خوبشون .

رضایت مراجعین از فیزیوتراپی ایرانیان شکستگی آرنج دست

میزان رضایت مراجعین از خدمات درمانی شکستگی آرنج دست در فیزیوتراپی ایرانیان

به نام خدا سلام . من بر اثر شکستگی آرنج دست و یک ماهی که در گچ بود نمی توانستم آرنجم را تا و راست کنم . از مرکز فیزیوتراپی ایرانیان استفاده کردم . با خدمات خوبی که دادند با ۵ جلسه الان آرنجم به خوبی تا و راست میشه . تشکر می کنم از آقای دکتر صدیقی و عبدالملکی بابت خدمات خوبشون .

به طور کلی، مجموعه سلامت ایرانیان شامل کلینیکها و بخش های درمانی :

کلینیک فیزیوتراپی ایرانیان    باشگاه بدنسازی ایرانیان    کلینیک لاغری و زیبایی ایرانیان    استخر آب درمانی ایرانیان    فروشگاه اینترنتی محصولات طبی و پزشکی  

الکتروتراپی ، تکارتراپی ، مگنت تراپی ، فیزیوتراپی ورزشی ، لیزرتراپی ( لیزر پرتوان ) ، اولتراسوند US ، فیزیوتراپی شکستگی آرنج دست ، فیزیوتراپی کمر ، فیزیوتراپی زانو ، فیزیوتراپی دست ، فیزیوتراپی گردن ، فیزیوتراپی سکته مغزی ، فیزیوتراپی پارکینسون ، فیزیوتراپی پا ، فیزیوتراپی درد پاشنه پا ، فیزیوتراپی خارپاشنه ،  فیزیوتراپی ACL ، فیزیوتراپی کف لگن ، فیزیوتراپی بارداری ، فیزیوتراپی کودکان ، ماساژ درمانی ، باشگاه ورزشی ، آب درمانی و …

مراقبت‌های بعد از فیزیوتراپی

پس از یک جلسه فیزیوتراپی، رعایت دستورات فیزیوتراپیست و مراقبت از خود بسیار مهم است. این مراقبت‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • تمرینات کششی و تقویتی طبق تجویز فیزیوتراپیست شما.
  • در صورت نیاز استراحت کنید و از فشار بیش از حد خودداری کنید.
  • پوشیدن لباس مناسب یا وسایل حمایتی مانند بریس یا تکیه گاه طبق توصیه فیزیوتراپیست.
  • مطابق با توصیه‌های فیزیوتراپیست خود، از کمپرس گرم یا سرد در ناحیه آسیب دیده استفاده کنید.
  • بالا نگه داشتن ناحیه آسیب دیده در صورت امکان برای کاهش تورم و درد.
  • نوشیدن مقدار زیادی آب برای کمک به دفع سموم از بدن که می‌تواند باعث درد و خستگی بعد از تمرین یا جلسات درمانی شود.
  • از فعالیت‌هایی که می‌تواند وضعیت شما را تا زمان بهبودی کامل تشدید کند، مانند دویدن، پریدن، یا بلند کردن اجسام سنگین با ناحیه آسیب دیده، خودداری کنید.
  • حفظ یک رژیم غذایی سالم با مقدار زیادی میوه، سبزیجات، غلات کامل، پروتئین‌های بدون چربی و چربی‌های سالم برای تقویت بهبودی و کاهش التهاب در بدن به دلیل آسیب یا فشار ناشی از فعالیت بدنی.

جمع بندی انواع فیزیوتراپی

بیماری‌های مختلف مانند درد مزمن، مشکلات عصبی و مشکلات اسکلتی عضلانی ممکن است با فیزیوتراپی با موفقیت درمان شوند. توجه به این نکته ضروری است که فیزیوتراپی یک راه حل مناسب برای همه نیست و باید متناسب با نیازهای بیمار باشد. با ترکیب مناسب تمرینات، کشش‌ها و سایر درمان‌ها، فیزیوتراپیست می تواند به بیماران کمک کنند تا تحرک خود را بهبود بخشند، درد را کاهش دهند، قدرت را افزایش دهند و عملکرد خود را بازیابی کنند.

کلینیک فوق تخصصی سلامتی، درمانی و فیزیوتراپی ایرانیان ،  بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

 

نظرات سایر بیماران در مورد خدمات ما در مرکز فیزیوتراپی ایرانیان